Swisscoin doświadczenia 

Kryptowaluta to pieniądze przyszłości. Cyfrowa waluta jest przyszłością on-line płatności.

Ci, którzy dołączą do Swisscoin od początku będą mieli największą szansę stać się zwycięzcami „coin“ złotej gorączki. 

Od kiedy odnotowaliśmy, tak jak wiele innych, rozwój bitcoina, napewno żałowaliśmy dużo razy, że nie było nas tam od początku. Teraz jesteśmy bardzo poekscytowani  Swisscoinę. Cena giełdowa Bitcoina była na początku zaledwie parę centów. Później wzrosła do wysokości  1200 USD a teraz jego wartość waha się około 400 USD.

W 2009 roku pewien człowiek z Niemiec zainwestował 25,- USD do Bitcoina. Za rok czasu, kiedy to przypomniał sobie, jego inwestycja w tedy już 5000 coinów, osiągnęła wartości 500 000 USD.

My również, jak i reszta ludzi w 2009 roku przegapiliśmy pierwszą cyfrową złotą gorączkę z Bitcoinem!

Teraz tu mamy drugą szansę Moment jest idealny!

Jako nowy użytkownik, możesz rozpocząć ze swymi pierwszymi Swisscoinami bez tego, by zrozumieć wszystkie jego szczegóły techniczne. W pierwszej kolejności jest bardzo ważnym zabezpieczyć sobie pozycje w systemie, by należeć do czołówki.

1. Co to Swisscoin? Ma sens dołączyć?

SWISSCOIN -  jest cyfrową kryptowalutą przyszłości. Jest to logiczny rozwój Bitcoina i jego sukces w Szwajcarskim stylu.

Spółka została powołana w Canton Zug, Cyfrowe centrum finasowe nowej „Crypto Valley“ w Szwajcarii.

Jesteśmy otoczeni pomysłami wiodących myślicieli BitCoin, Ethereum, Monetas, Block Chain Source, szwajcarskim górnictwem i  wieloma innymi innowacyjnymi firmami w dziedzinie walut kryptograficznych.

Oto przyszłe standardy w kryptografii i algorytmy kryptowalut, które nastąpią. 

Start 4. czerwca 2016 12:00 h.

Pierwsze jednostki Genesis bloku nowoutworzonej waluty Swisscoin oddano do pełnej eksploatacji  04.06.2016 o godz. 12:00.

Miejsce Szwajcaria , CEO jest obywatelem Szwajcarii.

Dyrektor generalny  (CEO) jest w Szwajcarii i jest obywatelem Szwajcarii Dyrektorem  generalnym  (CEO) jest  Werner Marquetant.

Dla niego jako obywatela szwajcarskiego było głównym powodem  otwarcia firmy w Szwajcarii, ponieważ kraj ten znany jest jako miejsce lokalizacji inwestycji, a także długa tradycja prywatności, stabilnej i bezpoŕedniej demokracji, a także kraj o wysokim poziomie rozwoju  informatyki.

Kryptowaluta jest uważana w Szwajcarii jako waluta obca. To znaczy, że nie są wamagane żadne nowe ustawy dla żywotności tego rodzaju projektów.

Warunki dochodowo - podatkowe są szczególnie korzystne. 

Wyjątkowy hybrydowy plan marketingowy.

Ze względu na szybki rozwój i genialny plan marketingowy Swisscoin jest odpowiedni nie tylko dla inwestorów, ale także dla NetWorkerów.

Nie ma ,, martwych nóg“ Wszystkie  swisscoiny są ubezpieczone bez dodatkowych opłat.

10% Direct bonus (bonus bezpośredni).

 Z wszystkich bezpośrednio zarejestrowanych pakietów otrzymujesz 10% bonus z wartości  bezpośredniej sprzedaży (BV) z wypłatami każdego dnia.

10% Fast start bonus (szybki start).

Jeżeli wraz ze swoim zespołem wyprodukujesz 5000 BV, i zarejestrujesz osobiście conajmniej 2 osoby, które wykupią pakiet za min. 50,-EUR i zrobisz to w ciągu 30 dni od rejestracji Otrzymasz Faststart-Bonus 500 EUR, które możesz wykorzystać na zakup SWISSCOINów, tokeów, pakietów

do 22%  team bonus (zespołowy).

Talko raz wystarczy się zakwalifikować rejestrując bezpośrednio 2 osoby, które wykupią A pakiet za 25,- EUR.

Wszystkie BV punkty są historycznie naliczane i nigdy nam nie przepadają . Team-Bonus wypłacany jest codziennie.

Matching Bonus do 20% i do 11 poziomu.

Jedna kwalifikacja, dzienne naliczania.  Matching bonus jest wypłacany z zarobków Waszych bezpośrednio poleconych partnerów.

Warunek:    By otrzymywać ten bonus musimy mieć wykupiony pakiet  min. za 250,- EUR,  TESTER- 250er PACK, oraz zarejstrowanych osobiście 2 partnerów z pakietami min za 50,- EUR, TESTER 50er PACK.

Diamond pool 1% z całoświatowego obrotu.

 W zależności od stopnia kariery będziemy otrzymywali dodatkowo  od 1 do 7 akcji Diamon Pool. Diamond Pool jest wypłacany 2 razy w roku.

Bonusy kariery oraz osiągnięte pozycje pozostają na zawsze.

4. W jaki sposób zarobić pieniądze w  Swisscoinie?

To jest  oczywiście dla Was podstawowe pytanie. Odpowiedź jest bardzo prosta: INWESTUJ. Nie zrobicie nic innego, niż wielu ludzi na giełdzie.

Można zainwestować pewną kwotę w firmach,  gdzie handluje Swisscoin, a następnie mieć udziały w jego zyskach. Świetną okazją dla Ciebie jest to, że Swisscoin generuje przyzwoite zyski i oferuje prosty i pomysłowy plan kompensacyjny.

W przeciwieństwie do inwestycji w spółkę, która musi wytwarzać produkty i wprowadzać ich na rynek, Swiscoin działa znacznie szybciej.

Oprócz rzeczywistych inwestycji podwyższacie swoją dochodowość dzięki uczestnictwa w programie affiliate Swisscoin, co pozwala Ci na uzyskanie jeszcze wyższych zysków z każdego zarejestrowanego  użytkownika, który jest aktywnym. Więcej zobacz na video poniżej.

Po rejestracji otrzymasz link rejestracyjny a dzięki niemu możesz rejestrować swoich przyjaciół i kolegów.

Zapoznaj się ze swoim biurem internetowym, należy wykupić jeden z pakietów (od 25 EUR) i rozpocznij budować swoją przyszłość krok po kroku. Kliknij przycisk poniżej, wpisz swoje dane podstawowe  i rozpocznij budować dużą sieć.

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.